На порядку денному - технології майбутнього

Студент IV курсу кафедри інженерії програмного забезпечення Інституту інформаційних технологій (освітньо-професійна програма “Інженерія програмного забезпечення” спеціальність 121 - Інженерія програмного забезпечення) Мар’ян Мацькевич (гр. ІП-20-2) взяв участь у Міжнародній науковій конференції “Штучний інтелект: досягнення, виклики, ризики”. Організаторами конференції виступили Міністерство освіти і науки України та Інститут проблем штучного інтелекту МОН України і Національної академії наук України.

У конференції взяли участь представники 45 вітчизняних і закордонних освітніх закладів. Мар’ян гідно виступив, представивши доповідь на тему “Навчання ІТ спільноти за допомогою штучного інтелекту” (науковий керівник – асистент кафедри інженерії програмного забезпечення Олександра Царева). Мар'ян Мацькевич глибоко проаналізував роль штучного інтелекту в сучасному навчанні в галузі інформаційних технологій. Він навіть запропонував деякі новаторські підходи до використання штучного інтелекту в освіті, які можуть покращити процес навчання та зробити його більш ефективним і доступним.