Всеукраїнська Інтернет-конференція молодих учених і студентів

10 жовтня 2024 р. на базі Інституту інформаційних технологій ІФНТУНГ у дистанційному режимі відбулася Всеукраїнська Інтернет-конференція молодих учених і студентів «Інформаційні технології в освіті, техніці та промисловості». Під керівництвом викладачів кафедри “Комп’ютерні системи і мережі”, заочну участь прийняли студенти бакалаври 2-го, 3-го курсів та магістри спеціальності “Комп’ютерна інженерія”. Вони представили свої доповіді у 2-х секціях: “Інформаційні комп’ютерні системи” — керівник секції проф. Степан Мельничук та “Інтелектуальні інформаційні технології та рішення” — керівник секції доц. Вікторія Бандура. Всього в роботі конференції взяли участь студенти та молоді вчені більше ніж з 10 закладів вищої освіти України. Конференція стала важливим майданчиком для обміну науковими ідеями та досвідом серед молодих дослідників у сфері інформаційних технологій, сприяючи розвитку співпраці між студентами та науковцями з різних університетів України.

• Всеукраїнська Інтернет-конференція молодих учених і студентів