Кафедра комп'ютерних систем і мереж

1
 
Фахівці з комп’ютерної інженерії забезпечують понад 50% потреб персоналу ІТ - компаній, зокрема розробки та обслуговування комп’ютерних мереж, проектування компонентів ІоТ (інтернет речей), прикладного та спеціалізованого програмного забезпечення.
Кафедра Комп’ютерних систем і мереж, що є випусковою для бакалаврів та магістрів спеціальності 123-Комп’ютерна інженерія, створена 05.05.2004 р. З 1 вересня 2014 р. кафедра Комп’ютерних систем і мереж (КСМ) входить до складу Інституту інформаційних технологій.
Інформаційні технології стали єдиним робочим інструментом для вирішення багатьох складних завдань управління і організації. Вирішальну роль у цьому процесі відіграють комп’ютерні мережі та системи, які фактично застосовуються в усіх сферах національної економіки. Таким чином підготовка фахівців, здатних розробляти апаратні, апаратно-програмні та програмні рішення для створення сучасних комп’ютерних компонентів, систем, мереж і їх програмного забезпечення є одним з актуальних завдань вищої освіти.
 
Ліцензійний обсяг прийому студентів на перший курс:
7 Бакалаври: - денна форма 50 осіб;
    - заочна форма 30 осіб;
7 Магістри: - денна форма 25 осіб;
    - заочна форма 15 осіб;

 

 

 

Прийом на денну та заочну (дистанційну) форми навчання за спеціальністю 123-Комп’ютерна інженерія здійснюється на базі повної середньої освіти а також за скороченим терміном навчання на основі диплому молодшого спеціаліста.
 
Нормативний термін навчання:
7 Бакалаври: - на основі базової вищої освіти - 3 р.10 міс.;
    - на основі освітнього рівня молодший спеціаліст - 1 р. 10 міс.
7 Магістри:   - 1 рік 4 місяці (3 семестри)

 

                   

   

Новини

Кафедрою комп’ютерних систем і мереж ІІТ / ІФНТУНГ ініційовано розробку апаратного і програмного забезпечення роботів трекового типу для проекту RoboRush(LogicArt) орієнтованого на інтелектуальну та професійну мотивацію студентів/фахівців…

Студенти першого курсу відвідали лекційне заняття в рамках навчального курсу «Командна комунікація в проєктуванні програмного забезпечення». Спікером був керівник центру розвитку талантів компанії SoftServe Безгачнюк Юрій

Студенти кафедри КСМ прослухали лекцію в рамках навчального курсу "Технології Cloud-обчислень". Спікером був Андрій Тимків системний адміністратор ПБС.

Відгуки та пропозиції на проєкт ОНП просимо надсилати на поштову скриньку stepan.melnychuk@nung.edu.ua