Вебінар з нововведень від EMERSON MAS: йти у ногу з часом

Викладачі та студенти кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Інституту інформаційних технологій відвідали вебінар «Нововведення у засобах промислової автоматизації від EMERSON MAS» в межах дисципліни «Основи комп’ютерно-інтегрованого управління».

Вебінар відбувся в рамках договору про співпрацю №D-12/2023 між Івано-Франківським національний технічний університет нафти і газу, який представляє кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій (в особі завідувача кафедри Андрія ЛАГОЙДИ), та ТОВ «ДІДЖИТАП» (в особі директора Сергія ЄВТУШЕНКА). Цього разу на вебінарі наочно було продемонстровано нові засоби платформи автоматизації PACSysyems – компактні контролери серії СРЕ200 та операторські панелі RXi HMI.

Варто додати, що вебінари та відкриті лекції від ТОВ «ДІДЖИТАП» уже стали хорошою та системною традицією як для викладачів кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій, так і для студентів освітніх програм «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» бакалаврського та магістерського рівнів підготовки.