ТзОВ "ЛЕОНІ"-студентам!!!

Минулого року представники ТзОВ «ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмбХ» - компанії, що є стейкхолдером кафедри комп'ютеризованого машинобудування (КМВ)  Інституту інженерної механіки,  взяли участь та обрали переможців в конкурсі дипломних робіт серед студентів кафедри КМВ. Було обрано три кращі студентські дипломні проекти: Ігоря Пронюка (ПМКм-21-1), Володимира Заника (ПМКм-21-1) та Ігоря Ніколенка (ПМІ-21-1К). Останній, до слова, зі своїм проектом виборов перше місце на конференції UNIVERSEH.  З того часу спеціалісти компанії активно допомагають переможцям з реалізацією їхніх проектів. Упродовж трьох місяців  ментори компанії обговорювали, узгоджували потреби та займались закупівлею необхідних матеріалів для успішного втілення дипломних проектів. Вибір комплектуючих, прорахунок матеріалів та підготовка презентації проектів – все це відбувалось в тісній співпраці зі студентами. Спочатку студенти отримали першу партію деталей для своїх дипломних робіт і розпочали їхню реалізацію. А згодом – другу партію комплектуючих для своїх проектів (https://www.youtube.com/shorts/5wWZMwNje0w). Тож незабаром роботи-маніпулятори оживуть і покажуть, які плоди приносить вдала співпраця освіти і бізнесу. Кафедральна та університетська спільноти вдячні нашому стейкхолдеру LEONI  за співпрацю та підтримку нашої талановитої молоді!