Студентка ІФНТУНГ – серед переможців Всеукраїнського конкурсу із соціальної та економічної інклюзії

Студентка першого курсу спеціальності 075 - Маркетинг Інституту економіки та  менеджменту (гр. МРК-23-1, кафедра підприємництва та маркетингу) Марина БОЙКО здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із соціальної та економічної інклюзії у 2023–2024 н.р. за наукове дослідження «Окремі аспекти соціально-економічної інклюзії у процесі сталого розвитку закладу вищої освіти».

Другий тур конкурсу, в якому взяли участь  представники університетів з усієї України, відбувся на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у дистанційному форматі.

Конкурс пропонував п’ять тематичних напрямів:

• Соціальна інклюзія;

• Економічна інклюзія;

• Інклюзія в умовах війни та повоєнного відновлення;

• Інклюзивний туризм;

• Безбар’єрний простір в Україні.

Наша розумниця нагороджена Дипломом ІІІ ступеня  за наукову роботу з тематичного напряму «Економічна інклюзія».

Щиро вітаємо Марину БОЙКО та її наукового керівника, завідувача кафедри суспільних наук Михайла ПАЛАГНЮКА з перемогою та бажаємо нових успіхів у науковій та професійній діяльності!