Розпочалась Переддипломна практика #1 магістрів ФН

19 червня 2023 року розпочалася перша переддипломна практика у студентів  другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 072- Фінанси, банківська справа та страхування ( гр ФНм-22-1), яка триватиме 4 тижні. Кафедрою фінансів проведено зустріч зі студентами, на якій завідувач кафедри, професорка Ірина  Фадєєва ознайомила студентів з правилами охорони праці і безпеки життєдіяльності під час проходження практики, вказала на необхідність дотримуватися правил безпеки під час оголошення повітряних тривог і наголосила на дотриманні санітарно-епідеміологічних норм.

Гарант ОПП "Фінансовий менеджмент в сфері бізнесу" професорка Ліліана Гораль ознайомила студентів зі змістом методичних рекомендацій щодо проходження практики та написання і захисту звітів. Гарант наголосила, що наказ на практику сформовано на підставі заяв, написаних особисто студентами щодо обрання тем магістерських робіт.  Тому дослідження діяльності підприємств, фінансових установ, організацій, що є місцями цієї практики, повинно бути грунтовним і ретельним, щоб зібрати достатню фактичну базу для проведення  майбутнього дослідження в процесі написання магістерської роботи.

На зустрічі були присутні всі керівники практики від кафедри фінансів ІФНТУНГ та студенти гр. ФНм-22-1.