Науковий пікнік

У рамках святкування Дня міста в Івано-Франківську за організації Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківська міська рада проходить V Науковий пікнік. Наше місто, яке справедливо називають студентським, вже традиційно незвично та цікаво привертає увагу містян, гостей, студентів, абітурієнтів, дорослих та дітей до науки та наукових досягнень. Науковий пікнік – один з найцікавіших інтелектуальних святкових заходів, залучає з метою популяризації науки провідні університети Прикарпаття та наукові установи. Жоден Науковий пікнік не обходиться без Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, який щороку представляє наукові цікавинки та інтерактивні технології.

Кафедра комп'ютерних систем і мереж взяла активну участь в Науковому пікніку і за її активної участі Наш Університет отримав ІІІ місце у конкурсі «Найкраща локація 5-го наукового пікніка в Івано-Франківську» 10.05.2024 року.