Лекційне заняття в рамках навчального курсу «Командна комунікація в проєктуванні програмного забезпечення»

2.11.2023 року студенти першого курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія» мали нагоду відвідати лекційне заняття в рамках навчального курсу «Командна комунікація в проєктуванні програмного забезпечення» (лектор к.т.н, доц. Кропивницька Віталія). Спікером був керівник центру розвитку талантів компанії  SoftServe (Talent Acceleration Center Lead) Безгачнюк Юрій.  Тема лекції була присвячена сучасним системам керування версіями, що є важливим інструментом для роботи в команді. Зокрема, студенти мали нагоду дізнатися про розподілену систему керування версіями файлів Git: про методи доступу до репозиторіїв Git, про створення Git-репозиторію та запис змін, перегляд  історії комітів, взаємодію з віддаленими сховищами.