Благодійний Бал-2023

Дебютним танцем під музику у виконанні академічного камерного оркестру «Harmonia nobile» при Івано-Франківській обласній філармонії імені Ірини Маланюк  благодійний бал відкрили представники Студентськогопарламенту.Закружляли у вихорі Віденського вальсу на майстер-класі у хореографа Віталія Магмета дівчата у вечірніх сукнях та юнаки в елегантних костюмах. А в цей час компетентне журі визначало Короля та Королеву грації. Ох і нелегке це виявилось завдання! Довелось навіть брати тайм-аут. І ось найграційніша пара – а це Іванна Назарова (студентка Інституту інженерної механіки) та Андрій Романюк (студент Інституту інформаційних технологій) – отримали  і титули, і стрічки, і подарунки від спонсорів заходу.

ол лопм