Академічна мобільність та міжнародне стажування: активно починаємо 2024

На запрошення директора інституту менеджменту Університету Поморського (м. Слупськ, Республіка Польща) п. Ewa Matuska професор кафедри фінансів, обліку та оподаткування п. Ліліана Гораль перебувала  за програмою академічної мобільності "Profesor Wizytujący" в м. Слупську.

Професор Гораль Л. Т.  з 8 по 22 січня читала лекції,  проводила практичні заняття, приймала екзамени в студентів 1го року навчання 2-го (магістерського) рівня спеціальності "Менеджмент" в загальному обсязі 60 год. Програмою передбачалась участь в засіданнях кафедри менеджменту, обмін досвідом з колегами, напрацювання майбутніх двосторонніх зустрічей та можливості міжнародного стажування науково-педагогічних працівників кафедри ФОП. І, як результат, підписано дозвіл на міжнародне стажування в.о. завідувача кафедри доц. Лілії Маринчак та доц. Уляні Витвицькій (180 год, 6 кредитів ЄКТС), яке відбудеться в січні-березні ц.р.

На фото   робота в аудиторії, зустріч з проректором з навчальної роботи проф. dr. hab. Andrzej Urbanek, проректором з розвитку і міжнародної співпраці dr. hab. Marek Łukasik

• Гораль Слупськ 01-2024 (2)
  • Гораль Слупськ 01-2024 (6
  • Гораль Слупськ 01-2024 2)