Нещодавно у Києві у межах проекту «Нові Таланти.Дипломні дослідження» АТ "Укргазвидобування" провело презентації дипломних досліджень студентів п’яти профільних університетів за 5 напрямками: геологія, розробка, буріння, декарбонізація та екологія. Серед учасників – 11 магістрантів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, які готували свої магістерські проекти під керівництвом наукових керівників від університету та координаторів від АТ «Укргазвидобування» і філії УкрНДІгаз.
У вітальному слові до учасників і т.в.о. генерального директора АТ «Укргазвидобування» Сергій ЛАГНО, і в.о. директора з людського капіталу «Групи Нафтогаз». Сергій ЛУКАНІН, і начальниця департаменту управління людськими ресурсами АТ «Укргазвидобування» Світлана ОЛІЙНИК одностайні в оцінці унікальності проекту «Нові таланти. Дипломні дослідження», в якому магістранти працювали над дипломними роботами на теми, які були визначені експертами Укргазвидобування та є важливими для нафтогазової галузі та її розвитку.
Підтримати своїх конкурсантів-дипломників, дати настанови й повболівати приїхали їхні наукові керівники з ІФНТУНГ: завідувачка кафедри геології та розвідки нафтових і газових родовищ, доц. Ірина МИХАЙЛІВ, в.о. директора Інституту нафтогазової інженерії, доц. Володимир БОГОСЛАВЕЦЬ, завідувач кафедри буріння свердловин, доц. Олег МАРЦИНКІВ та доц. цієї ж кафедри Іван ВИТВИЦЬКИЙ, доц. кафедри видобування нафти і газу Леся МОРОЗ, проф. кафедри транспортування та зберігання енергоносіїв Ярослав ДОРОШЕНКО, доц. кафедри технології захисту навколишнього середовища та безпеки праці Андрій КОЦЮБИНСЬКИЙ.
Дипломні дослідження університетських магістрантів традиційно виявились на висоті. З-поміж представників усіх ЗВО, які брали участь в конкурсі, ІФНТУНГ отримав нагороди майже в усіх номінаціях. За результатами роботи компетентної конкурсної комісії визначились переможці та нові таланти з ІФНТУНГ за напрямами:
Буріння:
Назарій ГАСІЙ (НБм-23-1) з дослідженням «Удосконалення технології кріплення похило-скерованих свердловин шляхом спуску обсадних колон до вибою горизонтальних ділянок».
Екологія:
Іванна КЛЮСЯК з дослідженням «Підвищення екологічної безпеки на об’єктах видобування та переробки вуглеводнів».
Розробка:
Олег ЖИТНИК з дослідженням «Оцінка потенціалу розробки нових родовищ (ГФ): підготовка попереднього плану розробки родовища та прогнозування потенційного видобутку (DCA/Material balance)».
Нагорода від SPE: Святослав ГЛУХИЙ з дослідженням «Аналіз розподілу тиску в газовій свердловині».
Декарбонізація/ Енергоменеджмент:
Микола МАРКЕВИЧ з дослідженням «Розроблення технологій метанування діоксиду вуглецю у складі природного газу згенерованим «зеленим» воднем для промислового застосування»
Нагорода від SPE: Василь МЕЛЬНИЧУК з дослідженням «Розроблення інтерактивної системи моніторингу споживання паливно-енергетичних ресурсів на виробничих об'єктах газовидобувної промисловості».
Університет вітає своїх талановитих студентів й наукових керівників та бажає їм нових наукових та професійних здобутків!