6 жовтня 2025 року відбулася перша зустріч аспірантів 1 курсу 2025 року вступу ОНП "Нафтогазова інженерія та технології" із гарантом Ярославом ДОРОШЕНКОМ, завідувачем кафедри буріння свердловин Олегом МАРЦИНКІВИМ, завідувачем кафедри видобування нафти і газу Лілією МАТІЇШИН та завідувачем кафедри транспортування та зберігання енергоносіїв Василем ЗАПУХЛЯКОМ. Метою зустрічі було інформування аспірантів щодо ключових аспектів реалізації освітнього та наукового компонентів програми.
Під час заходу здобувачів привітали з початком навчання та побажали натхнення у здобутті нових знань і здійсненні наукових досліджень.
Гарант детально ознайомив учасників зустрічі з особливостями організації освітнього та наукового процесу, змістом і структурою освітньо-наукової програми, графіком навчання, системою оцінювання та принципами академічної доброчесності. Було акцентовано увагу на можливостях формування індивідуальної освітньої траєкторії через вибір дисциплін із вибіркових блоків.
Аспіранти отримали практичні рекомендації щодо успішного проходження освітнього компоненту та організації наукової діяльності. Обговорено ключові організаційні аспекти освітнього процесу, можливості участі у наукових проєктах, академічній мобільності, а також ознайомлено з діяльністю кафедр, на яких відбувається підготовка.
Зустріч пройшла у конструктивній атмосфері, створивши підґрунтя для успішного старту в освітньо-науковій підготовці молодих дослідників.
Latest News
-
Construction beyond our imagination
-
Appeal to global academic and research community on de-putinization of academia
-
Ukraine's energy rebuilding plan
-
IFNTUOG International Projects are on a High Level of Development in the Precarpathian Region
-
International Project Festival – 2021 was held for the first time in the Precarpathian Region