Центр дослідження проблем енергетичного переходу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу розпочав активну фазу взаємодії з громадами області. Перший виїзний візит відбувся до Городенківської міської ради.
Керівник Центру, доцент Сергій Максим’юк, презентував можливості співпраці з громадами у форматі відкритого діалогу. До команди також долучився доцент Віталій Цих, завідувач кафедри інформаційно-вимірювальних технологій та енергетичного менеджменту ІФНТУНГ.
Мета зустрічі:
- ознайомити громаду з діяльністю Центру та спектром практичних послуг: розробка муніципальних енергопланів, енергообстеження будівель, системи моніторингу споживання, оцінка потенціалу ВДЕ, освітні заходи;
- почути зворотний зв’язок від громади — її запити, проблемні точки та внутрішні виклики в енергетичному секторі.
У зустрічі взяли участь заступники міського голови, енергоменеджерка громади Наталія Дубковецька, а також представники медичної та освітньої сфер. Це дозволило сформувати багатогранне уявлення про локальні потреби: від проблем з енергоефективністю в лікарнях до відсутності обліку споживання енергії в школах.
“Для нас важливо не лише презентувати Центр, а й почути громаду: що реально потрібно, які виклики вже болять, і як ми можемо підсилити ті напрямки, які вже розпочаті. Без цього співпраця була б односторонньою”, — зазначив Сергій Максим’юк.
Команда Центру представила громаді практичну пропозицію співпраці — від підтримки в підготовці муніципальних енергопланів до аналізу потенціалу відновлюваної енергетики, проведення базових обстежень будівель і впровадження систем енергомоніторингу. Окрему увагу приділено навчальним заходам для персоналу громади, Дням сталої енергії та комунікації з населенням. Наступні кроки — аналіз запитів, формування індивідуального підходу до громади та узгодження першого пілотного напряму співпраці.
Хочете залучити Центр до роботи у своїй громаді?
Запрошуємо органи місцевого самоврядування подати коротку заявку на співпрацю за посиланням:
👉 Подати заявку
Latest News
-
Construction beyond our imagination
-
Appeal to global academic and research community on de-putinization of academia
-
Ukraine's energy rebuilding plan
-
IFNTUOG International Projects are on a High Level of Development in the Precarpathian Region
-
International Project Festival – 2021 was held for the first time in the Precarpathian Region