У перші дні осіннього семестру відбулася символічна передача естафети від учорашніх бакалаврів, які тепер стали першокурсниками магістратури, до нових студентів бакалаврату. Магістранти поділилися своїм досвідом навчання за спеціальністю G6, розповіли про цікаві моменти студентського життя та надали корисні поради новачкам. Атмосфера на зустрічі була дуже теплою й майже сімейною — це відчувалося у щирих розмовах, привітаннях і спілкуванні з викладачами, зокрема завідувачем кафедри Віталієм Цихом, кураторами Наталією Піндус і Лідією Витвицькою.
Студенти, що вступили до Університету з різних куточків України отримали велике задоволення від захоплюючої екскурсії історичним центром Івано-Франківська. Особливе враження залишив візит до підземель Ратуші, де вони змогли відчути атмосферу минулого та дізнатися більше про легендарні постаті й темні сторінки історії міста.
У підземеллях розповідали про опришків, катів, відьом і навіть знаменитих злочинців, як кримінальних, так і політичних. Ці історії були доповнені містичними легендами, які роблять минуле Івано-Франківська ще більш захопливим. Особливо зацікавила студентів легенда про привида Ратуші — "гуцула без голови" https://youtube.com/shorts/HBUcyhmSteQ, яким вважають дух страченого у 1754 році опришка Василя Баюрака. За переказами, його привид зрідка з’являється у стінах Ратуші, лякаючи нічних охоронців краєзнавчого музею.

Latest News
-
Construction beyond our imagination
-
Appeal to global academic and research community on de-putinization of academia
-
Ukraine's energy rebuilding plan
-
IFNTUOG International Projects are on a High Level of Development in the Precarpathian Region
-
International Project Festival – 2021 was held for the first time in the Precarpathian Region