Орієнтація на професію

Ефективне суспільство будують професіонали – висококваліфіковані фахівці, знавці своєї справи. Щоб стати одним із них, потрібно правильно обрати професію, а отже й життєвий шлях, і розвиватися в ній.

1Так, з метою проведення профорієнтаційної роботи делегація Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу в складі директора Інституту нафтогазової інженерії професора Олега Юлійовича Витязя, директора Інституту інженерної механіки професора Любомира Івановича Романишина та директора Інституту природничих наук та туризму доцента Валерія Григоровича Омельченка відвідала Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу.

Директори інститутів ознайомили майбутніх випускників коледжу з діяльністю ІФНТУНГ, його матеріально-технічною базою, спеціальностями й освітніми програмами, особливостями та перевагами навчання в університеті. Розповіли студентам про можливості участі в міжнародних програмах академічного обміну, навчання за дуальною формою тощо. Особливо студентів коледжу зацікавила інформація про як реалізовують себе студенти, які здобувають паралельно по два магістерські дипломи – український та польський, які перед ними відкриваються професійні перспективи.

До слова, в 2023 році Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу випустить 51 фахового молодшого бакалавра та 164 молодших спеціалістів. І сподіваємося, що більшість із них продовжать своє навчання в ІФНТУНГ.

Після завершення зустрічі зі студентами, директори інститутів і керівник навчально-консультаційного пункту університету в коледжі професор Роман Степанович Грабовський обговорили з адміністрацією коледжу – директором Юрієм Степановичем Хомошем та  заступником директора з навчальної роботи Марією Юріївною Шимко питання перспектив поглиблення співпраці між навчальними закладами,  а також напрямки роботи Нафтогазового освітнього кластера.

 

 

  • 3
  • 2
  • 1