Чи може студент навчити студента?

Чи може студент навчити студента? У нас - так! Під час надзвичайно цікавої виробничої практики з монтажу, налаштування та експлуатації фотоелектричних станцій для студентів освітньої програми «Інженерія відновлюваної енергетики» відбувся фактично тренінг, який проводив студент гр. ІВЕ-20-1 Федорко Олександр для своїх одногрупників.

Олександр паралельно навчається і працює в ПАТ Прикарпаттяобленерго на посаді електромонтера з ремонту апаратури релейного захисту й автоматики. В процесі тренінгу студенти отримали інформацію щодо вимог техніки безпеки і організації робіт з електромонтажу, призначення основного слюсарного й монтажного інструменту та про навички роботи з ним. Також студенти ознайомилися з найменуванням і призначенням простої перевірної та вимірювальної апаратури, і пристроїв, що застосовуються для ремонту апаратури і засобів вимірювань.

Кафедра ЕМТД висловлює Олександру Федорко велику подяку за чудово підготований тренінг і бажаємо подальшого професійного росту!

фон  фон  фон фон  фон