Part4СМ

Part4СМ

«Партнерство Румунія-Україна для пом'якшення змін клімату» /

«RO-UA Partnership for Climate Change Mitigation»

Основна мета проєкту - розвивати та підтримувати інноваційну співпрацю щодо пом’якшення наслідків зміни клімату в межах транскордонного регіону RO-UA для забезпечення сталого розвитку територій шляхом організації нового освітнього та дослідницького середовища в галузі енергоефективності, що веде до пом'якшення змін клімату до 2021 року. 

Реалізація проєкту розпочалась 1 листопада 2020 року. Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу спільно з  Управлінням економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради міста Івано-Франківська та містом Ботошані (Румунія) виступають партнерами проєкту. Головний бенефіціар - ГО «Бюро розвитку, інновацій та технологій». 

​​​​​​​​​​​​​​

Новини

Наслідки зміни клімату відчувають сьогодні усі країни світу, не виключення й наша держава: пожежі в лісах, безсніжна зима, цьогорічні повені та паводки на Західній Україні тощо.

Проєкт «Партнерство Румунія-Україна для пом’якшення зміни клімату» сприяє підвищенню обізнаності, зокрема, щодо екологічних питань, енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії. В Україні розвиток ВДЕ може посилити…

 Проєкт «Партнерство Румунія-Україна для пом’якшення зміни клімату» сприяє просуванню тенденції переходу на електротранспорт, альтернативні види пального та «зелену» енергетику з метою захисту довкілля.

Частиною діяльності в межах проєкту «Партнерство Румунія-Україна для пом’якшення зміни клімату» є поширення інформації задля заохочення переходу до використання відновлюваних джерел енергії, зокрема сонячної.