Про проєкт Part4СМ

Додаткова інформація

12SOFT/1.2/63

Назва: "Партнерство Румунія-Україна для пом'якшення зміни клімату" ("RO-UA Partnership for Climаte Change Mitigation") 

Загальна мета: Розвивати та підтримувати інноваційну співпрацю щодо пом’якшення наслідків зміни клімату в межах транскордонного регіону RO-UA для забезпечення сталого розвитку територій шляхом організації нового освітнього та дослідницького середовища в галузі енергоефективності, що веде до пом'якшення змін клімату до 2021 року.

Загалом проєкт спрямований на:

- злагодження інституційної співпраці існуючого румунського й українського партнерства задля пом’якшення наслідків змін клімату;

- створення агентств з енергетичного менеджменту (ЕМА), які спрямовані на впровадження та моніторинг Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату (SECAP), прийнятих Івано-Франківськом і Ботошані;

- просування нових технологій з використанням набору програмних засобів та демонстраційних установок на ВДЕ (відновлювальних джерелах енергії);

- створення центру промоції інноваційної науки (InnoSciPromo) в Ботошані як департаменту агентства з енергетичного менеджменту (EMA) для впровадження інноваційних та проактивних освітніх методів для молодого покоління.

У ході реалізації проєкту місто Ботошані перейме досвід створення в Івано-Франківську Наукового музею «Нова енергія» шляхом створення схожого  Центру промоції інноваційної науки (InnoSciPromo).

Проєкт «Партнерство Румунія-Україна для пом'якшення зміни клімату» фінансується Європейським Союзом. Тривалість - 1,5 роки (01.11.2020 - 30.04.2022).

Загальний бюджет на партнерів - 248 202,00 євро, в т.ч.: бюджет для України – 184 670,00 (ґрант ЄС – 165 930,00 євро, внесок українських партнерів – 18 740 євро).

1

​​​​​​​