ЗУСТРІЧ З ВОЛОНТЕРОМ КОРПУСУ МИРУ ЕРІКОМ ФАЙНОМ

3 грудня, студенти, аспіранти та викладачі ІФНТУНГ мали чудову нагоду поспілкуватись з безпосереднім носієм американської культури, волонтером Корпусу Миру, випускником Єльського університету – Еріком Файном.

Запрошений гість родом із Чикаго (штат Іллінойс). В одному із найпрестижніших американських  університетів Ерік Файн вивчав економіку, фінанси й геофізику. Після навчання працював у сфері консалтингу. Крім того, Ерік є волонтером Корпусу Миру. Цієї осені він приїхав до Івано-Франківська, щоб два роки працювати в Управлінні інвестиційної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради й допомагати місту в проектах міжнародної співпраці.

Найінформативнішою зустріч видалась для студентів Інституту економіки та менеджменту. Адже, під час лекції Ерік ділився досвідом з бізнесу, економіки та фінансів. Зокрема, розповідав про те, як правильно здійснити аналіз ринку, розглядав цікаві стратегії просування нових продуктів, обговорював нові виклики у бізнес-середовищі. Також фахівець розглянув нові ринкові можливості для України. На думку Еріка Файна багато бізнесменів з Чикаго потенційно могли б інвестувати в Івано-Франківськ. Однак, поки що він не може сказати в яких саме сферах можлива така колаборація. Адже для цього, на думку Еріка, потрібно пожити в місті деякий час. Фахівець висловив сподівання, що інформація, яку він сьогодні поширив присутнім на зустічі, стане корисною та пригодиться їм в роботі й навчанні.

Студенти Діана Бабій (гр. ФІЛ-17-1) та Олексій Васильєв (гр. ФІЛ-16-1), які здійснювали переклад лекції Еріка Файна, показали хороший рівень своєї професійної майстерності і донесли до чисельної аудиторії його інформативний виступ.

• ЗУСТРІЧ З ВОЛОНТЕРОМ КОРПУСУ МИРУ  ЕРІКОМ ФАЙНОМ