Зустріч із студентами-випускниками спеціальності «Менеджмент» Калуського коледжу економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ

Зустріч із студентами-випускниками  спеціальності «Менеджмент» Калуського коледжу економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ

Карантин на разі залишається  чи не єдиним умовно-постійним явищем у нашому динамічному сьогоденні, але життя крокує далі, малює нам свої перспективи, надихає нас на події, які спонукають працювати, розвиватись, вдосконалюватись, шукати нові можливості, нагадувати про себе та залучати до співпраці однодумців. І особливо все це  мотивує, коли працюєш з молоддю.

Така нагода з’явилась у кафедри менеджменту та адміністрування у форматі проведення заходу з профорієнтаційної роботи, а саме 3.02.2021 відбулась зустріч дирекції ІЕМ (директор ІЕМ, проф. Дзьоба О. Г.) та професорсько-викладацького складу кафедри МіА (зав. кафедри МіА, проф. Полянська А. С.) із випускниками, молодшими спеціалістами з менеджменту Калуського коледжу економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ. Проф. Дзьоба О. Г. ознайомив випускників коледжу з особливостями навчання в умовах карантину.  Гарант ОПП «Менеджмент» проф. Кінаш І. П. представила учасникам зустрічі особливості, перевагаи та можливості навчання за ОПП «Менеджмент» для першого (бакалаврського) рівня. Доцент  кафедри МіА Микитюк Н. Є розповіла про правила прийому на базі молодшого спеціаліста, доцент кафедри МіА Вербовська Л. С. звернула увагу на можливості студентів, що навчаються за спеціальністю «Менеджмент» щодо проходження стажування  в іноземних університетах-партнерах та практики на зарубіжних підприємствах, зокрема Німеччини. Професор кафедри МіА Запухляк І. Б. зазначила, що те тільки навчанням єдиним в межах аудиторних годин здобувають професійні компетенції студенти кафедри МіА, але також у них є багато можливостей саморозвиватись і здобувати soft skills, приймаючи участь у роботі студентської наукової спільноті, розвивати свої лідерські якості та креативність у межах роботи студентського гуртка, що розпочав свою роботу на базі кафедри МіА.

Зустрілись, познайомились, розповіли про себе, відповіли на запитання☺… Було цікаво! Сподіваємось на продовження…..