Зустріч із школярами до Дня Землі

21.03.2023 студентка групи ТЗ-20-1 Марія Медвідь разом із гарантом ОП "Технології захисту навколишнього середовища" відвідали ЗОШ №17, де поспілкувалися із учнями 10 та 11 класів щодо актуальних питань захисту довкілля. В неформальному спілкуванні розглядалися питання захисту водних ресурсів, поводження з відходами, енергоефективності та інших актуальних природозахисних питань. М. Медвідь розповіла про проблеми водних ресурсів та презентувала взірці паперу з відходів шкідливих рослин, які виготовлені науковцями на кафедрі "Технології захисту навколишнього середовища", а Т.Яцишин розповіла про етапи переробки відходів пластику для застосування в новому циклі.  Далі учні брали участь у вікторині, де команда переможців отримала призи. Захід пройшов активно та креативно!