Запрошуємо на виставку екомалюнків!

У науковому містечку «Нова енергія» Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відкрилась виставка малюнків «Відповідальність за створіння очима дітей Божих», першим офіційним гостем якої став Блаженніший Святослав (Шевчук), Отець і Глава УГКЦ, який високо оцінив її змістовне наповнення та художнє виконання.

Виставка відкрилась у рамках святкової академії з нагоди вручення призів переможцям Всеукраїнського екологічного конкурсу «Відповідальність за створіння» і представляє його кращі роботи у номінації «Малюнок».

1У дитячих роботах відчувається зворушливе занепокоєння екологічним станом Планети, трепетне відчуття нашої відповідальності за отримані від Бога дари природи, землю і весь створений світ, а також невідкладна потреба спільних зусиль для збереження і примноження природної спадщини Творця.

Нагадаємо, що Всеукраїнський екологічний конкурс «Відповідальність за створіння» вже одинадцятий рік поспіль організовує Бюро УГКЦ з питань екології з метою плекання християнської відповідальності за створений Богом світ – природу та для підвищення екологічної свідомості в суспільстві. Цього року конкурс пройшов за підтримки ІФНТУНГ.

Центральна тема конкурсу - відповідальність за землю як Божий дар. Організатори визначили ключовими завданнями конкурсу: сприяння переосмисленню особистого екологічного покликання й усвідомлення особистої відповідальності за землю; оживлення християнської віри та сприяння чеснотливому ставленню до землі, плекання в підростаючого покоління любові та відповідальності за даровану Богом землю. 

Організатори запрошують завітати до «Нової енергії» й оглянути експозицію до 20 грудня 2021 року.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4