Захоплення студентів та наукові дослідження

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу  став дослідницькою базою для громадської організації «Нуль відходів Івано-Франківськ», котра успішно реалізовує екологічний проєкт «Зігрівай» з переробки відходів кавової гущі на паливні пелети.

Слід зазначити, що проєкт стартував ще наприкінці 2021 року. Відтоді до збору відходів кавової гущі приєднались такі заклади, як кав’ярня «Культура кави», громадський ресторан «Urban Space 100», мануфактура обсмаження кави «Gora coffee», «Taim coffee bar», барбершоп «No NAME», будівельна компанія «Вlago», ІТ-компанія «Вeetroot», магазин «Микитинецький», книгарня «Vivat» та навіть Духовна семінарія і небайдужі екосвідомі мешканці міста Івано-Франківська. Виробничий процес гранулювання здійснюється на території Інноваційного Центру «Промприлад Реновація».