Їм – будувати нову Україну

На фінішній прямій – захист магістерських робіт в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.  Годі й казати, наскільки важливі для країни в часі війни та повоєнної відбудови ті спеціальності, які опанували наші вихованці.

До становленння її енергетичної незалежності незабаром докладуть свою працю випускники кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки, кафедри архітектури та містобудування, кафедри технології захисту навколишнього середовища та безпеки праці, публічного управління та адміністрування, документознавства та інформаційної діяльності.

Дедалі більше студентів технічних спеціальностей планують долучитися до когорти магістрантів ІФНТУНГ, щоб стати висококваліфікованими фахівцями у найбільш затребуваних зараз спеціальностях. Тож далі – буде!