XXVI Конгрес Асоціації українських германістів

27-28 вересня 2019 р. в Івано-Франківську розпочав роботу XXVI Конгрес Асоціації українських германістів. У заході беруть участь близько 150 учасників - це провідні українські германісти та доповідачі з ФРН, Австрії, Польщі. Розпочала роботу Конгресу президент Асоціації українських германістів Алла Паславська.

Організатори заходу- МОН України, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Асоціація Українських Германістів, Німецька Академічна Служба Обмінів DAAD, Австрійська Академічна Служба Обмінів OeAD, Гете-Інститут в Україні, Фонд Ганса Зайделя, видавництво Макс Гуебер.

Учасники Конгресу розглянуть актуальні проблеми лексики, граматики сучасної німецької мови, прагматики і лінгвістики тексту, літературознавства і стилістики, перекладознавства і міжкультурної комунікації, методики викладання іноземних мов. Активну участь у роботі Конгресу беруть також доценти кафедри філології та перекладу Мучка М.З., Павлик В.І,, Коржак З.З., Ріба-Гринишин О.М.

• XXVI Конгрес Асоціації українських германістів