Випуск магістрів 2024

Сьогодні відбулося вручення дипломів студентам бакалаврату Інституту гуманітарної підготовки та державного управління ІФНТУНГ.  Кафедра філології та перекладу вітала своїх випускників — групи ФІЛ-20-1 та ФІЛ-20-2. Церемонію вручення дипломів розпочав ректор університету Ігор Іванович Чудик, продовжив директор інституту Дмитро Іванович Дзвінчук та завідувачі випускових кафедр. Завідувачка кафедри філології та перекладу Мар’яна Володимирівна Штогрин побажала випускникам нових звершень та доброї долі. Мар’яна Володимирівна також відзначила сумлінне навчання наших бакалаврів усупереч усім викликам, з якими ми зіткнулись у ці роки, і запросила стати студентами магістратури!

“Шлях до вивчення мов був складним, але цікавим. І сьогодні випускники нашої кафедри стали частиною великої спільноти філологів. Ніколи не припиняйте навчатися, бо життя ніколи не припиняє навчати. Будьте сміливими й мужніми, нічого не бійтеся, вперто долайте бар’єри і йдіть до своєї мети”, —  наголосила кураторка групи ФІЛ-20-1 Венгринюк Мирослава Іванівна.

Свято вручення дипломів супроводжували патріотичні і водночас проникливі пісні студентки магістратури Іванни Млиниської.

Родзинкою свята стало вручення дипломів викладачам та дирекції інституту, що перемогли в певних номінаціях, як-от:  “Так, дівчата і хлопці, я з вами втрачаю свій педагогічний такт”,  “Зайдіть на два слова...”, “Шанс останньої надії” та ін. Для наших випускників також прозвучали привітання у віршованій формі.

Якщо достатньо жару, то гори,

Запалюй день, окрилюй мрію,

Підтримуй ледь відчутний та слабкий

Вогонь великої надії.

Якщо ти знаєш мову, говори.

Не просто звуки це й вимова.

Поглянь, як змінює життя

Звичайне, щире, добре слово.

Якщо ти маєш землю, борони:

Це дім твій, край, твоя родина.

Якщо ти маєш волю, бережи:

Це скарб для доньки і для сина.

Якщо, здається, втратив все

Й лишився сам в земних просторах,

Ти маєш Бога... Подивись,

Яка ж міцна Його опора!