Використання інструментів генеративного штучного інтелекту в навчальному процесі ІФНТУНГ

Сьогодні відбулось чергове засідання гуртка медіаосвіти кафедри філології та перекладу. 7 грудня 2023 р. в онлайн форматі проходило обговорення проєкту Положення про загальні політики використання інструментів генеративного штучного інтелекту в навчальному процесі ІФНТУНГ. Здобувачі магістерського рівня освіти за спеціальністю 035 – Філологія та члени кафедрального гуртка медіаосвіти та медіаграмотності провели жваву дискусію та висловили власні думки. 100% підтримки набула ідея щодо доцільності впровадження такого документа. Запропоновані доповнення та зміни було узагальнено та переслано розробникам проєкту.

Для учасників засідання це вже не перша зустріч із такою проблематикою. Ще у вересні 2023 р. фокус-група обговорювала проблеми ШІ, за результатами роботи якої підготовано 5 виступів на Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «Нові тенденції в перекладознавстві, філології та лінгводидактиці в контексті глобалізаційних процесів» (м. Тернопіль, 16 жовтня 2023 р.).