Вручення дипломів магістра філології

Сьогодні на кафедрі філології та перекладу ІФНТУНГ відбулась святкова подія – урочисте вручення дипломів магістра студентам груп ФІЛм-22-1 та ФІЛм-22-2, випускникам спеціальності 035 – Філологія, спеціалізації 035.041 – Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська.

З вітальним словом до присутніх звернувся проректор ІФНТУНГ з науково-педагогічної роботи Зікратий Сергій Вікторович. У своєму зверненні до випускників та їхніх рідних, які теж були присутні у залі, Сергій Вікторович наголосив на високому фаховому рівні студентів спеціальності, які ще під час навчання брали участь у різноманітних проектах та здійснювали перекладацький супровід багатьох заходів в ІФНТУНГ, зокрема, міжнародних конференцій, та побажав їм подальшого професійного зростання у мирній Україні.

Заступник директора Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Гривнак Богдан Любомирович відзначив, що цьогоріч було вручено велику кількість дипломів із відзнакою, а також повідомив, що кращі випускники будуть працевлаштовані в університеті!!

Завідувачка кафедри філології та перекладу Штогрин Марʼяна Володимирівна також привітала магістрів-випускників та від імені усього колективу подякувала за їхній вибір – за те, що незважаючи на реалії воєнного часу залишились на своєму місці – вибрали навчання, нашу спеціальність, університет, рідну Україну, та отримали сьогодні такий заслужений диплом магістра. Вітаємо!!!

Також сьогодні до випускників завітала представниця наших стейкхолдерів – начальник відділу по роботі з персоналом ТОВ «Фірма Надія», лідера готельно-ресторанного бізнесу м. Івано-Франківська, Гільтайчук Наталія Михайлівна. Вона привітала дипломованих магістрів із успішним завершенням навчання та наголосила на потребі у фахівцях з відмінними знаннями англійської мови, адже туристична галузь у нашому регіоні розвивається навіть у сьогоднішніх важких умовах.

• Вручення дипломів магістра філології