Впевнені й професійні

Протягом тижня (1-5 лютого) в  Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу проходив масштабний науковий форум – ювілейна Х Міжнародна науково-технічна конференція «Прогресивні технології в машинобудуванні». Організаторами конференції виступили ІФНТУНГ (кафедра комп’ютеризованого машинобудування інституту інженерної механіки),  Національний університет «Львівська політехніка» та ГО «Інтернаціональна спілка інноваторів та дослідників».

Із доповідями на пленарному засіданні виступили Славомір Лущинський (Польща) й Едл Мілан (Чехія).

Традиційно до роботи конференції долучилися представники кафедри філології та перекладу. Перекладний супровід забезпечували доцент кафедри філології та перекладу, кандидат філологічних наук Стахмич Юлія Станіславівна та студентки групи ФІЛм-21-1 Котоус Юлія і Шкляр Владислава.

• конференція