17.03.2025 оголошено переможців фінального етапу XV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Григоровича Шевченка, серед яких дипломом ІІ ступеня нагороджена наша студентка-першокурсниця Насадюк Анастасія Іванівна (ГФ-24-1). Вітаємо із гідною перемогою в конкурсі, що покликаний вшанувати творчу спадщину Кобзаря, пробудити зацікавленість молоді до вивчення української мови і літератури, а також сприяти формуванню глибшого усвідомлення культурних цінностей нашого народу.
Бажаємо Анастасії та її наставниці Кобзей Наталії Василівні натхнення, нових звершень і впевненості на шляху до ще більших перемог. Хай Ваша любов до Шевченкового слова завжди буде дороговказом у житті!
ОСТАННІ НОВИНИ
-
ІФНТУНГ розширює цифрове партнерство в освіті
-
ІІ Конкурс письмового перекладу ІФНТУНГ об'єднав майже 500 творчих робіт
-
Висока державна відзнака – визнання професіоналізму та багаторічної праці
-
Справедливість для тих, хто заплатив найвищу ціну: в ІФНТУНГ обговорили захист родин загиблих військових
-
Енергія підтримки: ІФНТУНГ отримав сонячний колектор від німецьких благодійників