Вітаємо наших студентів з успішним захистом бакалаврських робіт!!!

25 та 26 червня 2019 р. на кафедрі філології та перекладу відбувався захист дипломних робіт студентами групи ПФ-15-1.

Студенти блискуче представили Державній екзаменаційній комісії результати своїх наукових досліджень, що підсумували роки кропіткої праці. Тематика робіт була надзвичайно різноманітною та відзначалась науковою новизною (дослідження з лексикології, перекладознавства, стилістики, дискурсології).

Зокрема, були розглянуті такі перекладознавчі та лінгвістичні аспекти: термінологічні системи англійської мови у фінансово-економічній галузі, особливості функціонування та перекладу етнолексики, комп’ютерного сленгу, неологізмів, просторічної лексики та фразеології просторіччя, лінгвокультурні особливості шекспірівського дискурсу, стилістичні аспекти англомовного футбольного репортажу тощо.

Члени Державної екзаменаційної комісії високо оцінили результати наукових розвідок та їхню кваліфіковану презентацію: усі 15 здобувачів отримали оцінку «відмінно».

Голова комісії, кандидат філологічних наук, доцент кафедри мовознавства ІФНМУ Гуцол Марія Іванівна відзначила високий рівень підготовки наших випускників, розмаїття та актуальність досліджуваних тем, використання сучасних методів досліджень.

Завідувач кафедри проф. Когут Оксана Володимирівна, керівники наукових робіт та увесь колектив кафедри вітають своїх випускників та бажають подальших успіхів та чудового літнього відпочинку!

• захист бакалаврських робіт