Відкрита лекція для аспірантів

В рамках багаторічної співпраці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу з Краківською гірничо-металургійною академією ім. С. Сташіца (AGH) , яка охоплює  програму подвійних дипломів, академічний обмін студентами та науковцями, практики, участь в  проекті Erasmus +  тощо, за організації першого проректора ІФНТУНГ Олега Мандрика відбулась онлайн-лекція професора кафедри гідрології  та інженерної геології факультету Геології, геофізики та охорони довкілля AGH Даміана Пєтшака (Damian Pietrzak).

На лекції були присутні аспіранти ІФНТУНГ всіх років навчання спеціальності «Екологія», їхні наукові керівники – завідувачка кафедри Технології захисту навколишнього середовища, проф. Мирослава Полутренко, завідувачка кафедри туризму  Людмила Архипова, завідувач кафедри екології, проф. Ярослав Адаменко та проф. кафедри геодезії та землеустрою Микола Приходько,  які за результатами лекції повинні підсумувати можливості спільних наукових досліджень для реалізації планів з написання та захисту кандидатських (PhD) дисертацій.

• Відкрита лекція для аспірантів
Додаткова інформація новин: