Від ідеї до успіху!

Щоб ваш проєкт було втілено в реальність, потрібно перемогти в конкурентній боротьбі й переконати ґрантонадавачів чи потенційних інвесторів «придбати» саме вашу ідею!

​​​​​​​1Так, протягом трьох днів команда Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу - магістри групи ТЗК-20-1 Антон Онуфер, Ірина Креховецька, Назар Кузьо, Даниїл Литвинов та доценти кафедри екології Теодозія Яцишин та Марина Орфанова - навчалася проєктному менеджменту та ґрантописанню у «Школі малих ґрантів», яка організована ГО «Тепле місто» за підтримки National Endowment for Democracy. Загалом у тренінгах взяли участь 8 команд Івано-Франківської ОТГ, що були відібрані за попередньою реєстрацією.

Школа складалася з трьох практично-теоретичних тренінгів, під час яких учасники навчалися:

- проєктному дизайну та проєктному менеджменту разом з Дмитром Кузнецовим, тренером-фасилітатором молодіжної організації СТАН \ STAN art group, який поділився зі слухачами корисною інформацією про проєкти, їхні проблеми та цілі, карту стейхолдерів, розробку концепції проєкту та його бюджету;

- ефективним методам фандрейзингу для громадського сектору, разом з керівником сектору роботи з ґрантами  Українського католицького Андрієм Хім`яком;

- механізмам зовнішньої комунікації власних ініціатив разом з експерткою з комунікацій та PR Марією Мелінишин;

Фінальним етапом участі в «Школі малих ґрантів» став відкритий пітчинг розроблених проєктів з участі координаторки програми «Малі Гранти Теплого Міста» Христини Магас, координаторки програми Urban Space Global  Марти Гладкої та тренера Школи Марії Мелінишин.

2Після трьох насичених днів учасники навчань діляться своїми враженнями: «Переконані, що отримані знання та фахові  рекомендації тренерів уже найближчим часом дадуть свої плоди. А поки що тримаємо інтригу та  радіємо сертифікатам і, найголовніше, - знанням по написанню проєктів і новим знайомствам з цікавими, креативними людьми, які готові змінювати світ на краще!»

А ми бажаємо учасникам перспективних ідей та їх успішної реалізації!

 

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7