В ІФНТУНГ створено профільну вчену раду «Екологічна безпека»

Наказом Міністерства освіти і науки України № 530 від 6 червня цього року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу створено нову спеціалізовану вчену раду (Д 20.052.05) з профілю 21.06.01 «Екологічна безпека» з  присудження наукового ступеня доктора наук.

Головою ради призначено першого проректора ІФНТУНГ, проф.  Олега Мандрика, заступником голови – завідувачку кафедри інженерної та комп'ютерної графіки, проф.  Лесю Шкіцу, вченим секретарем – завідувачку кафедри туризму, проф. Людмилу Архипову.

Серед членів ради переважають науковці ІФНТУНГ (з 15 осіб – 10 представників університету) : завідувач кафедри екології, проф.  Ярослав Адаменко, завідувач кафедри техногенно-екологічної безпеки та охорони праці, проф. Володимир Погребняк, проф. цієї ж кафедри Ярослав Семчук, завідувачка кафедри Технології захисту навколишнього середовища, проф. Мирослава Полутренко, професори цієї ж кафедри Тедозія Яцишин та Любомир Челядин, проф. кафедри геодезії та землеустрою Микола Приходько.

Новостворена спеціалізована вчена раду профілю «Екологічна безпека» –єдина  на цей час на заході України, що безумовно є показником вагомого вкладу науковців ІФНТУНГ у розвиток вітчизняної науки, пов’язаної з вирішенням екологічних проблем. Ба більше, усі наукові новинки та статті відомих науковців, професорів та аспірантів публікуються в науковому журналі «Екологічна безпека та збалансоване ресурсокористування». В журналі публікуються матеріали за результатами наукових досліджень та виробничої діяльності у галузі екології, захисту навколишнього середовища та збалансованого природокористування.