В ІФНТУНГ стартував Чемпіонат України з легкої атлетики

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2006-2007 р.н. за організації Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області  стартував вчора у спортивному комплексі імені А. П. Гемби Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

Метою заходу є подальший розвиток легкої атлетики на території України шляхом залучення2 населення до регулярних занять легкою атлетикою, а також для підвищення якості  та ефективності роботи територіальних органів державної влади з фізичної культури та спорту та учасників ФЛАУ.

1У Чемпіонаті беруть участь спортсмени-члени ФЛАУ, заявлені від територіальних громад ФЛА, в тому числі від обласних та міських спортивних управлінь, ШВСМ, СЗНСП, ДЮСШ, СДЮШОР, ФСТ, ЦОП, ОТГ з 24 областей та м. Київ.

Чисельний склад команд та кількість учасників на кожен вид – необмежені.

У програмі змагань:

• Бігові дисципліни;3
  • Естафетний біг;
  • Спортивна ходьба;
  • Восьмиборство, семиборство;
  • Стрибкові дисципліни;
  • Види метань (диск, молот, спис, штовхання ядра).

Збірну Івано-Франківської області з легкої атлетики в штовханні ядра можна вже привітати з переможцем. Владислав Яворський (учень Надвірнянського ліцею №2) штовхнув ядро з результатом15м 67 см і здобув золоту медаль та звання Чемпіона України.

Завершаться змагання 5 червня. Про переможців згодом. До уваги університетської спільноти фотозвіт з двох днів Чемпіонату.