Українська мова в публічному управлінні: інструменти для втілення

26 жовтня 2023 р. відбувся круглий стіл “Українська мова в публічному управлінні: інструменти для втілення”, приурочений до Дня української мови та писемності. Організатор заходу — Вища школа публічного управління.

У програмі круглого столу — презентація діяльності Центру підвищення професійних компетентностей з державної мови, навчальних програм та посібників, розроблених для сфери публічного управління.

У роботі круглого столу взяли участь і представники трьох кафедр ІФНТУНГ — філології та перекладу (зав. кафедри Штогрин М. В., доц. кафедри Венгринюк М. І.), публічного управління та адміністрування (в.о. зав. кафедри Лопушинський І. П.), документознавства та інформаційної діяльності (зав. кафедри Романишин Ю. Л., доц. кафедри Бурківська Л. Ю.).

• Українська мова в публічному управлінні: інструменти для втілення