Цікава екскурсія !

Студенти кафедри Технології захисту навколишнього середовища разом із викладачами: доц. Калин Т. І. та доц. Грицуляк Г.М. відвідали ПНУ Факультет природничих наук Кафедру хімії  середовища та хімічної освіти.  Викладачі кафедри: доц. Тарас Т.М., доц. Мідак Л.Я. та  Малахова І.В.  розповідали  коротку інформацію про історію кафедри, її місію та ключові напрямки діяльності. Студенти кафедри ТЗНС відвідали лекційні аудиторії, де проводяться заняття з хімії середовища та хімічної освіти, побачили демонстрацію інтерактивних навчальних методик, спеціалізовані лабораторії, де викладачі та студенти займаються науковими дослідженнями у галузі екологічної хімії, аналізу середовища та розробки навчальних матеріалів. Провели багато цікавих експериментів.... Дякуємо організаторам!