Тренуємо SOFT SKILLS у СВІТ ГРОМАД!

Вже стало доброю традицією на кафедрі обліку та оподаткування проводити ігрофікаційні кейси з студентами-першокурсниками спеціальності «Облік і оподаткування».

Гра-тренінг «Молодіжна Рада» діагностує команди та учасників; допомагає виявити неформальних лідерів у спільноті, команді, колективі; розвиває навички командної роботи; формує культуру бізнесу і податкової дисципліни. Ігрофікація  сприяє згуртованості студентів, адже згуртована група – це запорука продуктивного навчання та міцної студентської дружби.

В процесі гри, студентки розвинули свої навички командної роботи, показали вміння вирішення комплексних завдань ефективно комунікуючи між собою та майстром гри, формували ефективне бізнес- середовище громади через розвиток інфраструктурних об’єктів та відкриття бізнес-проектів. Це все дозволило досягнути мети сценарію і зрозуміти, що взаємодопомога, взаємопідтримка, комунікація між собою дозволяє досягнути максимальних результатів.

Дякуємо засновницям освітнього простору «СЕНСОТВОРИ» Галині Степанюк та Олесі Мацькевич за проведений захід.