TrashBagChallenge

Чергове засідання англомовного клубу Інтертекст відбулося на свіжому повітрі. А щоб це було не лише пізнавально, а й корисно- учасники вирішили озброїтися рукавичками та сміттєвими торбинами. Ініціатором прибирання була випускниця програми обміну FLEX Діана Бабій. «Очисну» ідею одразу ж підтримали усі студенти та викладачі кафедри філології та перекладу Івано-Франківського Національного Технічного Університету Нафти і Газу. Команда ціленапрямлено подалася прибирати територію громадського відпочинку поблизу Німецького озера.
«Урожай» засмутив своєю величиною. Кількість переповнених сміттєвих пакетів надихнула започаткувати #trashbagchallenge .
Само тому, щоб таких «сміттєвих бур’янів» було якомога менше - передаємо естафету прибирання студентам Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника та Івано-Франківський національний медичний університет .

• TrashBagChallenge