ТЕХНОПІКНІК-2024 в ІФНТУНГ

18 квітня 2024 року відбувся чудовий захід "ТEХНОПІКНІК" для абітурієнтів.

До університету завітали учні шкіл, коледжів Івано-Франківщини, де вони мали змогу ознайомитись із різними спеціальностями, поспілкуватися із представниками приймальної комісії, студентами та викладачами.

На заході було безліч цікавих локацій, які приваблювали і привертали увагу абітурієнтів. Серед них - локація, організована Інститутом економіки і менеджменту.

Представники кафедри туризму, рекреації та регіонального розвитку розповідали про переваги навчання на спеціальності "Туризм і рекреація", проводили цікаві туристичні конкурси із отриманням призів.

Даний захід привернув увагу великої аудиторії, серед яких абітурієнти, студенти, викладачі та ЗМІ.

Дякуємо Богу та воїнам ЗСУ за можливість проводити такі заходи в рідному університеті.