Технології для бізнесу та освіти

Кафедра інженерії програмного забезпечення Інституту інформаційних технологій Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу взяла участь у Міжнародному форумі «Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо ІоТ. Навколо ІР. Навколо Даних. Навколо Безпеки» (ВІТ-2024), організованому CIS Events Group Ukraine.

Спікерами заходу виступили представники компаній «АСБІС-Україна», ASBC, ESET, Attack Index, EnSmart Power. Під час Форуму були представлено доповіді у сфері кібербезпеки, конкурентної розвідки ІКТ ринку, продемонстровано сучасні технології та рішення, які можуть бути застосовані як у бізнесі, так і в освіті.

Саме тому серед учасників Форуму було чимало освітян, адже навчальний процес може бути ефективним лише тоді, коли він враховує сучасні тенденції розвитку інформаційного суспільства.