Святкова церемонія вручення дипломів магістра

"Україна сьогодні потребує фахівців нового рівня - не лише професіоналів-інтелектуалів, а й креативних, цілеспрямованих лідерів, здатних ставити собі найвищу мету і самостійно приймати рішення" - ці слова директора інституту гуманітарної підготовки та державного управління Дзвінчука Д. І. якнайточніше характеризують наших випускників - магістрів групи ФІЛм-18-1. Колектив кафедри філології та перекладу бажає Вам успіхів у всіх Ваших проектах - професійних та життєвих!! З Новим роком та Різдвяними святами усіх присутніх на святковому врученні дипломів привітав гурт "Будьмо".

• Зав.кафедри філології та перекладу, проф. Когут О.В., студенти групи ФІЛм-18-1
  • Студенти групи ФІЛм-18-1
Додаткова інформація новин: