StarTECH 2023 як чудова нагода заявити про себе!

Днями делегація Івано-Франківського національного технічного університету нафти у складі дев’яти студентів (Анастасія Киселюк, гр. НЗГ-21-1, ІПНТ; Софія Боєчко, гр. ФІЛ-20-1, ІГПДУ; Божена Римчук, гр. ПУА 21-1, ІГПДУ; Ірина Дутка, гр.МН-21-2, ІЕМ; Вікторія Савчак, гр. МЕ-20-1, ІЕМ; Ілона Кобилянська, гр. ІП-20-1, ІІТ; Тетяна Шеремет, гр. ПО-21-1, ІІТ; Мар’яна Рачкевич, гр. АМм-22-1, ІАБЕ; Ольга Курч, гр. НІВ-20-1, ІНГІ) та координатора проєкту від ІФНТУНГ, директора Інституту нафтогазової інженерії, професора Олега Витязя взяли участь у заходах в межах тижня StarTECH 2023.

photo_5.jpg

Події проходили за підтримки Польського національного агентства з питань академічного обміну та Гірничо-металургійної академії імені Станіслава Сташиця в межах міжнародного проєкту UNIVERSEH, до якого наш університет долучився як асоційований партнер на початку 2023 року.

Джерело: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю - Проєкт UNIVERSEH зібрав учасників на StarTECH 2023!