Розпочалася додаткова сесія вступної кампанії!

Шановні абітурієнти!

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу оголошує початок додаткової сесії прийому вступників на навчання на денну та заочну форму за кошти
фізичних та/або юридичних осіб на вакантні місця в межах ліцензованого обсягу!

Повідомляємо, що сьогодні, 12 вересня, розпочинається прийом заяв та документів вступників для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі ПЗСО та НРК5, який триватиме до 18.00 години 25 вересня. А вже завтра, 13 вересня, розпочнеться прийом заяв і документів вступників для здобуття освітнього ступеня магістра на основі НРК6 та НРК7, який триватиме до 18.00 години 26 вересня.

Більш детальна інформація щодо етапів додаткової сесії вступної кампанії наведена в календарі вступної кампанії.

Графік роботи та контакти відбіркових комісій для прийому заяв та документів вступників наведений на сторінці Приймальної комісії.

Не втрачайте свій шанс стати студентом ІФНТУНГ!