Представник Національної ради з питань телебачення і радіомовлення завітав до ІФНТУНГ

Гість високо оцінив діяльність університету. Адже ІФНТУНГ наприкінці 2023 року отримав статус суб’єкта у сфері друкованих медіа, він видає 7 наукових журналів. Саме вони є одним засобів вирішення проблем оперативного обміну інформацією про досягнення науковців незалежно від місця їх розташування.

Відтак з представниками університетської адміністрації були обговорені перспективи співпраці, роль та значення нового медійного законодавства України в освітньому процесі та питання реєстрації наукових журналів у Національній раді.