Підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання корупції.

Однією з вагомих складових роботи кафедри ПУА є підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання корупції на короткотермінових семінарах.
Вчергове провели такий семінар онлайн для управлінців Білоберізької та Зеленської громади Верховинського району. Викладачі кафедри Марія Красій, Марія Баран, Андрій Мазак у зацікавленому двосторонньому спілкуванні інформували про особливості застосування закону в умовах воєнного часу, обмеження для посадових осіб, конфлікт інтересів тощо.
Сьогодні передав сертифікати, які підтверджують факт проходження курсів, голові Білоберізької громади Дмитру Іванюку.