Викладачі кафедри - кадрова основа проєкту "Підприємницький університет в ІФНТУНГ"

У рамках пілотного проєкту в осінньому семестрі 2020-21 навчального року YEP запустив академічний курс «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами». Курс в ІФНТУНГ викладається сертифікованими викладачами – завідувачкою кафедри підприємництва та маркетингу, проф. Перевозовою Іриною Володимирівною, доцентом кафедри прикладної економіки  Хвостіною Інесою Миколаївною, доцентом кафедри підприємництва та маркетингу Даляк Надією Анатоліївною та Обельницькою Христиною Володимирівною, асистентом кафедри теорії економіки та управління, координатором клубу YEP! в ІФНТУНГ Яцюком Олегом Степановичем. За відгуками як викладачів, так і студентів курс є одним з найкорисніших в університеті, адже за результатами навчання студенти уже розробили близько 10 проєктів стартапів, 2 з яких було подано на фінал конкурсу студентських стартапів. Детальніше читайте тут.

Додаткова інформація новин: