Перші наукові звершення

Ось і закінчився другий день захисту магістерських робіт студентами гр. ФІЛм-18-1.

Як і попередній, він був наповнений жвавою науковою дискусією, хвилюванням і щасливими посмішками.

Разом з магістрами уважно слідкували за обговоренням їхні наукові керівники, які пройшли з ними пліч-о-пліч цей напружений, але такий захоплюючий і повний відкриттів етап у навчанні. Тематика доповідей традиційно стосувалася найбільш актуальних питань обраної спеціальності: термінології, перекладацьких трансформацій, лексичних та синтаксичних особливостей перекладу.

Вражає розмаїття матеріалу дослідження - це і тексти нафтогазової галузі, термінологія астрономії у книгах Хокінга, звіти і доповіді ОБСЄ, твір Орвелла "1984", юридична термінологія, термінологія супутникової геодезії, навігації та астрофізики, тексти інформаційної війни тощо.

Ось вони - впевнені, натхненні, усміхнені - наші випускники, майбутнє України, гордість кафедри "Філології та перекладу"!!

Щиро вітаємо з успішним захистом магістерських робіт!!

Незабаром на вас чекає новий етап у житті - професійна діяльність. Пишаємося, що більшості з вас вже вдалося поєднати навчання і перші кроки у професії. Бажаємо усім подальшого професійного зростання!!

• захист магістерських робіт
Додаткова інформація новин: