Перекладацька практика

4 травня 2023 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу було проведено ІІ етап Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «УПРАВЛІНСЬКІ, СОЦІАЛЬНІ ТА ПОВЕДІНКОВІ НАУКИ У РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАСАД СТАЛОГО РОЗВИТКУ». Студенти 3 та 4 курсів Кафедри філології та перекладу мали змогу попрацювати у ролі перекладачів. Олег Говенчук (ФІЛ-19-2), Наталія Бабак (ФІЛ-19-2), Анастасія Гема (ФІЛ-20-2) та Ірина-Меланія Райковська (ФІЛ-20-2) здійснювали переклад на різні економічні теми: цифрова трансформація економіки, удосконалення управління бізнес-процесами в туристичних компаніях, інформаційне забезпечення стійкого енергозберігаючого розвитку підприємств. Наші студенти-перекладачі показали високий рівень знань та професійних навичок у сфері економічного перекладу.